MTB Piknik

Egy héttel a Crosskovácsi után Vértesboglárra utaztunk, ahol az MTB Piknik Maratonon vettünk részt. A verseny a Mountainbike Challenge sorozat 3. állomása volt, idén immár 7. alkalommal került megrendezésre a Bringabanda szervezésében.  Három versenyzőnk a 21 km-es 300 m szintemelkedést tartalmazó rövid távon indult (bár itt közép távként volt meghirdetve) . Igazi nyári kánikula várt versenyzőinkre, így igazi megváltás volt 3 km után a hűs erdőbe érve tekerni tovább. A rövid táv és szint miatt igazából egy sprintverseny volt ez, különösebb nehézséget, technikai elemet nem tartalmazott a pálya. Elsőként Kovács Péter gurult át a célvonalon 58:49-es időeredménnyel a Master1 kategória 7. helyén, Őt követték Varga Attila és Nagy Laci 5 perc hátránnyal, azonos időeredménnyel. Attila a Master1 kategória 11. helyezettje még Laci a Master2 5. helyezettje lett.