Forza Racing Team 2013

Forza Racing Team 2013

 Az idei évben több jelentős változás történt egyesületünkkel kapcsolatban, erről számolunk most be röviden.

2013-ban a versenyzői létszám a négyszeresére nőtt,   Kovács Péter mellett  versenyzőink lettek lettek a Cube Csömörtől átigazoló Nagy  László és Nagy Martin, valamint a korábban Focussal versenyző Varga Attila is. Másik jelentős változás hogy elnyertük az olasz Bianchi támogatását, így egységes megjelenéssel a jellegzetes celeste zöld színben fogunk feltűnni versenyeken.

Egyesületünk korábbi támogatói, Németh Kerékpár, JGW webdesign és Hegyibringa.hu mellett új partnereink idei évtől a svájci étrend kiegészítőket gyártó Sponser és Bikefun Kft. által forgalmazott Northwave is.

Versenyzőink karbon vázas Methanol SL2 és aluvázas JAB 7500-as MTB kerékpárokat és INFINITO országúti kerékpárt használnak majd. Célunk minél több hazai MTB maratoni és pár országúti versenyen megjelenni. Jóízű sportos kerékpározással hirdetni a rendszeres sportolás jelentőségét és  a felnőttkori egészségmegőrzés kiemelt szerepét.  A téli közös edzések alapján úgy gondoljuk ehez adott egy lelkes kitartó csapat.

 A Bringaexpon átvettük az első JAB kerékpárunk és hamarosan megérkezik a többi is.

Támogatóinknak, partnereinknek ezúton is köszönjük a bizalmat!